Klassementen 2017

Deze pagina geeft een overzicht en toegang tot een detail van alle klassementen van het seizoen 2017 volgens Vluchtkalender en Beschrijf 2017.
Overzicht en detail van vorige seizoenen kan geraadpleegd worden via de pagina “Laureaten“.

Kampioen

Kampioen Arras

Oude

  1. LIPPENS-HELSENS
  2. BALLIU ADELIN
  3. VYVEY MARIO

Volledig klassement
Jaarse

  1. BALLIU ADELIN
  2. LIPPENS-HELSENS
  3. OOSTERLINCK WILLY

Volledig klassement
Jonge

  1. D BAETS VALERE
  2. SIERENS ROBERT
  3. D'HONT BAU. EN JO

Volledig klassement
Jonge Najaar

  1. YSEBAERT GEERT
  2. V BEVEREN GERARD
  3. BALLIU MARC

Volledig klassement

Kampioen Clermont

Oude

  1. LIPPENS GEBROEDERS
  2. SIERENS ROBERT
  3. VYVEY MARIO

Volledig klassement
Jaarse

  1. SIERENS ROBERT
  2. D PAUW-VERCAUTER
  3. LIPPENS GEBROEDERS

Volledig klassement
Jonge

  1. VERMEULEN GERMAIN
  2. SIERENS ROBERT
  3. D'HONT BAU. EN JO

Volledig klassement

Kampioen Fontenay

Oude

  1. VERMEULEN JORIS
  2. SIERENS ROBERT
  3. V KERCKVOORDE J.P.

Volledig klassement
Jaarse

  1. VERCAUTER-D PAUW
  2. SIERENS ROBERT
  3. V KERCKVOORDE J.P.

Volledig klassement
Jonge

  1. VERCAUTER-D PAUW
  2. SIERENS ROBERT
  3. D CLERCQ G.-SEPPE

Volledig klassement

Kampioen Quievrain

Oude

  1. LAMBRECHT ETIENNE
  2. REYNIERS JULIEN
  3. D PAUW-VERCAUTER

Volledig klassement
Jonge

  1. BALLIU MARC
  2. CABOOR ROGER
  3. BRAL LUC

Volledig klassement
Oude Najaar

  1. REYNIERS JULIEN
  2. D PAUW-VERCAUTER
  3. D SMET ARNOLD

Volledig klassement
Jonge Najaar

  1. D SMET ARNOLD
  2. BALLIU MARC
  3. BRACKE PATRIC

Volledig klassement

Asduif

Asduif Arras

Oude

  1. LIPPENS-HELSENS
  2. BALLIU ADELIN
  3. VYVEY MARIO

Volledig klassement
Jaarse

  1. BALLIU ADELIN
  2. LIPPENS-HELSENS
  3. OOSTERLINCK WILLY

Volledig klassement
Jonge

  1. BRACKE PATRIC
  2. D BAETS VALERE
  3. D'HONT BAU. EN JO

Volledig klassement
Jonge Najaar

  1. ACKE ALEX
  2. D VRIEZE ERIK
  3. BALLIU MARC

Volledig klassement

Asduif Clermont

Oude

  1. LIPPENS GEBROEDERS
  2. VYVEY MARIO
  3. LIPPENS GEBROEDERS

Volledig klassement
Jaarse

  1. SIERENS ROBERT
  2. SIERENS ROBERT
  3. D PAUW-VERCAUTER

Volledig klassement
Jonge

  1. VERMEULEN GERMAIN
  2. VERMEULEN GERMAIN
  3. SIERENS ROBERT

Volledig klassement

Asduif Fontenay

Oude

  1. VERMEULEN JORIS
  2. VERMEULEN JORIS
  3. V KERCKVOORDE J.P.

Volledig klassement

Jaarse

  1. V KERCKVOORDE J.P.
  2. VERCAUTER-D PAUW
  3. VERCAUTER-D PAUW

Volledig klassement
Jonge

  1. D CLERCQ G.-SEPPE
  2. VERCAUTER-D PAUW
  3. VERCAUTER-D PAUW

Volledig klassement

Asduif Quievrain

Oude

  1. D PAUW-VERCAUTER
  2. LAMBRECHT ETIENNE
  3. REYNIERS JULIEN

Volledig klassement
Jonge

  1. BALLIU MARC
  2. BALLIU MARC
  3. BALLIU MARC

Volledig klassement
Oude Najaar

  1. REYNIERS JULIEN
  2. REYNIERS JULIEN
  3. D PAUW-VERCAUTER

Volledig klassement
Jonge Najaar

  1. BALLIU MARC
  2. BRACKE PATRIC
  3. D SMET ARNOLD

Volledig klassement